Среда, 2018-12-19, 06:08
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » БИЗНЕС-ИЗМАИЛ » Измаил на инвестфоруме в Одессе » 5 форум - 2008
5 форум - 2008
ДирижерДата: Понедельник, 2008-06-09, 10:38 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

05.06.2008
Микола Сердюк: сьогодні Одещина посідає одне з провідних місць в Україні по залученню іноземних інвестицій


Сьогодні, 5 червня 2008 року, у концертно- виставковому комплексі Одеського морвокзалу розпочав свою роботу П’ятий форум інвестицій та інновацій.
У Форумі також взяв участь голова Одеської обласної ради Микола Скорик, перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв, представники дипломатичного корпусу та іноземні делегації.
Даний Форум є однією з ключових подій у житті регіону та обов’язковим заходом у календарі ділової активності Одеської області. Це не дивно, адже Одещина сьогодні є одним із найбільш привабливих регіонів України для іноземних інвесторів.
Як зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Сердюк, знаходячись на перехресті важливих транспортних шляхів, Одеська область має стратегічно вигідне розташування, що особливо важливо для розвитку торгівельно-економічного співробітництва з країнами Європи, Азії та Африки. Особливостями регіону є потужний морегосподарський комплекс, практично необмежені транзитні можливості, розвинене сільське господарство, значний туристичний та науково-освітній потенціал.
„Провідними напрямками для співпраці з інвесторами є комплексний розвиток транспортної інфраструктури, реалізація можливостей регіону в сферах високих технологій, сільського господарства та туризму”, підкреслив голова облдержадміністрації.
Також значну роль у розвитку регіону відіграє поглиблення співпраці з регіонами країн Європейського Союзу та Чорноморського басейну.
 
IFS-ReporterДата: Воскресенье, 2012-07-15, 17:55 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные

Прошло 4 года, где инвестиции? smile
 
Форум » БИЗНЕС-ИЗМАИЛ » Измаил на инвестфоруме в Одессе » 5 форум - 2008
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: