Среда, 2018-12-19, 06:25
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Львовская область
Львовская область
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 11:54 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Определены крупнейшие инвесторы в экономику Львовщины
16.03.2000, 15:25

Консультационный совет по вопросам иностранных инвестиций во Львовской области определил крупнейших инвесторов в экономику Львовщины в 1999 году (укр.).

Найбiльшим інвестором в економіку Львівщини за підсумками 1999 року стала швейцарська Nestle SA, яка iнвестувала у кондитерську фірму СВІТОЧ 13 мiльйонiв 248,9 тисяч USD. До такого висновку прийшла консультативна рада з питань іноземних інвестицій у Львівській області.

Рада також визнала iнвестором 1999 року за стратегiчними прiоритетами спiльне пiдприємство "Українська хвиля" та кіпрську Нatwave Hellenic American Tellecommunications Wave Ltd, якi iнвестували 5 мiльйонiв 807,2 тисячi USD у створення мережi бездротового фiксованого радiотелефонного зв'язку у Львовi. За розвитком нового виробництва iнвестором року визнано СП "Дунапак-Україна" та угорську Dunapack Papers & Packaging Ltd, якi розгортають виробництво паперових мiшкiв на Жидачiвському целюлозно-паперовому комбiнатi (обсяг інвестицій -- 1 мiльйон 884,5 тисячi USD).

Iнвестором року за випуском конкурентоздатної продукцiї стало львiвське пiдприємство "Колос" та скандинавська компанія Baltik Beverages Holding, якi вiдновили виробництво пива у Львовi, а за розширенням власного виробництва -- компанія "Львівобленерго", у яке фірма Cape Trading Holding Ltd з Британських Віргінських островів інвестувала 8 мiльйонiв 679 тисяч USD. За залучення сучасних технологiй рада вiдзначила компанiю "Грамед", яка створює завод з виробництва iн'єкцiйних розчинів у Дрогобичi.

Рада також вiдзначила державне підприємство "Стрийлісопродукт", на базi якого нiмецька Leistenfabrik Arnold Deppe & Co, створює деревообробне виробництво та вже iнвестувала в нього 666,1 тисячi USD, і львiвську кавову фабрику "Галка", яка отримала iнвестицiю в 300 тисяч USD вiд компанiї E.D.& F.MAN Coffee Ltd. Загалом в економiку Львiвщини за останнi 10 рокiв інвестовано 113 мiльйонiв USD, 45 мiльйонiв з яких -- у 1999 роцi. Инф. газеты "УКРАЇНА-BUSINESS".

 
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 12:31 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные





Яворив привлекает французов
22.04.2000, 14:32

Французская фирма Kalbares готова инвестировать $12 млн. в строительство нового автопорта на территории специальной экономической зоны "Яворив".

Чи не найбільша інвестиція запрацює незабаром на території спеціальної економічної зони "Яворів". Французька фірма Kalbares вже влітку планує відкрити у Краковці ще один автопорт на двісті вантажних машин. Для Яворівського району, за словами голови райдержадміністрації Степана Лукашика, це додатково 150 робочих місць, а значить зменшення кількості безробітних і збільшення нових додаткових надходжень до бюджету. Всього французи готові інвестувати 12 млн.доларів. Нагадаємо, що 15 лютого цього року на митному переході "Краковець - Корчова" було відкрито перший автотермінал "Автопорт Краковець - Глонік", що розташувався на трасі А-4 "Ліссабон - Київ" третього крітського автомобільного коридору. Цей автотермінал було збудовано в рамках реалізації державної програми розбудови кордону України і Закону України "Про спеціальну економічну зону "Яворів". Особливістю нового автопорту буде нова технологія спостереження за автомобілями. Інформація про їхнє перебування на території автопорту буде надходити на монітор комп'ютера через супутник. Юрій Боруцький. Инф. газеты "Україна молода"

 
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 16:31 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные





Во Львове определяли лучших инвесторов
24.03.2001, 12:12

Лучшим инвестором за 2000 год была названа компания "Nestle" инвестировавшая $8 млн. 103 тыс. в ЗАО "Львовская кондитерская фирма "Світоч". (укр.)

У номінації "Кращий інвестиційний менеджмент 2000 року" переміг Західноукраїнський комерційний банк, обсяг інвестицій якого від "Kredyt Bank S.A." склав 4 млн. 686 тис. EUR. Всього протягом 2000 року Західноукраїнським комерційним банком залучено найбільшу кількість інвестицій (11 млн. 796 тис. EUR). Варто наголосити, що це перший випадок такого значного інвестування у регіональний банківський сектор.

Переможцем у номінації "Залучення сучасних технологій у традиційні львівські промисли" визнано ВАТ "Львівська пивоварня", яке залучило $4 млн. 954 тис. інвестицій від компанії "Baltic Beverages Holding". У 2000 році на ВАТ "Львівське пиво" введено в дію лінію розливу продуктивністю 50 тис. пл./год., централізовану систему мийки та ін. Про це повідомляє УКРОП.

 
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 16:34 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





В 2001 году Львовская область получила 445 млн. иностранных инвестиций
04.04.2001, 11:22

По объему привлеченного западного капитала Львовская область занимает восьмое место в Украине и первое в западной ее части. (укр.)

На початок цього року загальний обсяг іноземних інвестицій, вкладених в економіку області та зареєстрованих у встановленому порядку, становить $147 млн., з яких $45 млн. надійшло упродовж минулого року. Про це йшлося під час засідання Консультативної ради з питань залучення іноземних інвестицій у Львівську область. Найактивнішими партнерами в сфері іноземного інвестування були представники Польщі, США, Швейцарії, Швеції та Великобританії. Більше половини іноземних інвестицій залучені в економіку Львівської області у вигляді вільноконвертованої валюти, а майже 40% - у формі рухомого і нерухомого майна.

57% інвестицій залучені через придбання майна, 35% - шляхом часткової участі у спільних підприємствах та 6% повністю належать іноземним інвесторам.

Найбільша питома вага інвестицій припадає на виробниче обладнання для деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також транспортні засоби. Отож інтереси іноземних інвесторів виходять за рамки звичайної торгівлі, працюючи у сфері матеріального виробництва.

Найбільше інвестицій в області припало на долю Західно-Українського комерційного банку. Адже його співзасновниками стали Європейський банк реконструкції та розвитку, а також провідні банківські установи Польщі ("Kredyt Bank S.A.", "Bankowy Fundusz Inwestycyjny" та "Bankowy Dom Handlowy"). На церемонії вручення номінацій кращого інвестора голова облради Степан Сенчук побажав керівництву банку збільшити свій статутний фонд до $3 мільярдів.

На другому місці за обсягом вкладеного капіталу є американська компанія "Ergotron Ltd", яка є співзасновником підприємства "Орлан-Транс-Краковець" (транспортні перевезення).

Що ж до вільних економічних зон, то торік у СЕЗ "Курортополіс Трускавець" було зареєстровано 10 інвестиційних проектів кошторисною вартістю $25,2 млн. Ці інвестиційні проекти відповідають пріоритетам у курортній галузі й спрямовані на забезпечення комфортності існуючих санаторно-курортних комплексів, шляхом їх реконструкції та технічного переоснащення, запровадження новітніх технологій у діагностиці. Саме завдяки новоствореним підприємствам у Трускавці вдалось зменшити рівень безробіття до відсотків та позитивно вплинути на зростання фонду оплати праці.

Розгортається інвестиційна діяльність і в Яворівському районі (СЕЗ "Яворів"). Тут зареєстровано інвестицій на $204 млн. За рахунок коштів, одержаних від продажу майна та поступлень орендної плати, підприємства району зменшили заборгованість із заробітної плати на 20%.
Юрій Сумик. Львів.
Инф. газеты "Україна молода".

 
ДирижерДата: Суббота, 2008-02-23, 11:49 | Сообщение # 5
Группа: Удаленные





Немецкие инвесторы пришли на Львощину
14.01.2002, 15:53

На днях во Львове планируется проведение презентации немецкого инвестиционного проекта, сумма инвестиций по которому составляет 80 миллионов немецких марок.

Проект предполагает реализовывать в Стрыйском районе Львовской области немецкий концерн "Леони АГ", который занимается изготовлением электронного оснащения для автомобилей.

Реализация проекта будет проходить в два этапа. В августе 2002 года будет запущено пилотное производство комплектов кабеля для легковых автомобилей. Одновременно планируется начать строительство нового завода на 5,5 тысяч рабочих мест. После окончания строительства завода, запланированного на 2004 год, производство будет перенесено на новые площади.

Контакты между львовскими предприятиями и немецкими инвесторами завязались во время проведения во Львове Экономического форума по вопросам развития пограничного сотрудничества. Об этом сообщается на сайте "Подробности".

 
ДирижерДата: Воскресенье, 2008-03-09, 16:32 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





04.05.2007

Польская мясная группа PKM Duda более чем за $16 млн. приобрела 100% акций крупного украинского производителя свиней "Росан-Агро", принадлежащих корпорации Nidora Anstalt. Средства на покупку получены концерном от продажи собственных акций. От выпуска акций серии G было выручено 142,5 млн. польских злотых. Около 50 млн. злотых Duda планирует направить на приобретение свиноферм и предприятий, специализирующихся на убое скота и разделке мяса в Украине. Росан-Агро владеет скотобойней и мясоперерабатывающим предприятием, продовольственной торговой компанией, а также комбикормовым заводом. PKM планирует вывести свою, уже дочернюю, компанию Rosan-Agro на Варшавскую Фондовую биржу в 2008-2009 году.

 
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Львовская область
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: