Среда, 2018-12-19, 06:07
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Волынская область
Волынская область
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 12:45 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

ЛуАЗу помог украинский инвестор
15.05.2000, 12:47

После многолетнего поиска потенциального инвестора Луцкий автозавод нашел его в лице "Украинского промышленно-инвестиционного концерна". (укр.)

Після багаторічних пошуків потенційного інвестора багатостраждальний Луцький автозавод врешті-решт його отримав. За підсумками комерційного конкурсу, переможцем і власником 81,11 відсотка акцій ВАТ "ЛуАЗ" стало ЗАТ "Український промислово-інвестиційний концерн". Підприємство, з конвеєрів якого сходили відомі в усьому колишньому Союзі "Волинянки", фактично викуплено за 10 мільйонів 800 тисяч гривень (стільки заплатили інвестори за пакет акцій у 81,11 відсотка). Таким чином область і Луцьк збули ще один баласт - ліпше хай хтось щось робить на заводі, ніж простоюють цехи, ростуть борги, а люди не отримують зарплати.

У цехах справді дещо почали робити - освоюється складання уазівських пікапів та однієї з модифікацій вазівського легковика. Можливо, з часом збиратиметься на луцькому конвеєрі й дев'ята модель "Жигулів", а для потреб регіону - і забута "Волинянка". Як би там не було, але це хоч якийсь вихід із безвиході. На кращу долю ЛуАЗові сподіватися було б марно. Так вважають реалісти. Завод, розташований у центрі міста, мав небагато перспектив для розширення виробничих площ. Одна з іноземних фірм, яка на початку приватизаційного процесу придивлялася до луцького автозаводу, після екскурсії заводською територією винесла вирок: простіше і дешевше збудувати новий автозавод, ніж реконструювати цей, старий. Отож, ставки зроблені і відступати нікуди. Позаду - минуле, попереду - не безхмарне, але хоч якесь майбутнє і робочі місця для сотень заводчан, яким за багаторічну працю на заводі дісталася із пакета акцій мізерна частина. Ніна Романюк. Волинь. Инф. газеты "Україна молода"

 
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 17:05 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные

Донорский "десант" на Волыни
28.05.2001, 17:00

В Луцке на прошлой неделе собрались представители международных донорских организаций и руководители инвестиционно-кредитных программ с целью познакомиться поближе с ресурсным потенциалом Волынского региона и представителями его деловых кругов. (укр.)

Офіційно ця подія називалася "I Волинський форум регіонального розвитку", а його організаторами стали Інститут європейської інтеграції (Луцьк) та Волинський ресурсний центр (Рівне). Необхідність провести таке міжнародне зібрання його організатори пояснюють потребою в інвестиціях у соціальну сферу та економіку області.

Представники 16 донорських міжнародних організацій переконалися, що Волинь готова до перетворень. Громадські організації, підприємства підготували близько 300 конкретних бізнес-планів, що мають відпрацьовуватися на Волині, на Хмельниччині, а також у Рівному і Житомирі.

Головним досягненням першої зустрічі можна вважати те, що було розроблено принципово нову модель розвитку регіону. Для того, щоб допомогти втілити цю модель, представництво ООН в Україні готове надати немалу інвестиційну суму. Кому пощастить отримати ці гроші - про це поки що невідомо. Але широке представництво банківських установ області, бізнесових структур, громадських організацій у форумі засвідчує: Волинь готова до відкритості та роботи за загальносвітовими стандартами.
Инф. газеты "Україна молода".

 
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Волынская область
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: