Воскресенье, 2018-11-18, 15:09
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Киев
Киев
ДирижерДата: Воскресенье, 2008-02-24, 16:32 | Сообщение # 16
Группа: Удаленные

Инвестициям - зеленую улицу
30.11.2002, 12:46

На Киев приходится более трети всех инвестиций, поступающих в Украину. (укр.)

Останні десять років у Києві фактично щодня утворювалося нове підприємство з іноземним капіталом, і тепер таких підприємств у столиці вже є понад 3,5 тисячі. Про це повідомив на черговому засіданні Міжнародного трейд-клубу заступник київського міського голови Володимир Яловий. В цілому ж столиця споживає більше третини (35 відсотків) усіх інвестицій, що надходять в Україну. Зокрема, цього року, за прогнозом Володимира Ялового, обсяги виробництва в місті зростуть щонайменше на 9 відсотків (а це понад 10 мільярдів гривень!), і навіть так званий базовий рівень 1990 року буде перевищено на 27,5 відсотка.

Уже найближчим часом планується реалізувати низку проектів, серед яких реконструкція Європейської площі з будівництвом підземних паркінгу, пішоходних переходів та об'єктів сфери обслуговування; спорудження автотранспортних терміналів на в'їздах до Києва (орієнтовна вартість проекту кожного з них близько 111 млн. грн.); будівництво підземного пішохідного переходу в районі станції метро "Дарниця" з приміщеннями торговельно-побутового комплексу вартістю 30 млн. грн. тощо. Також пропонуватимуться інвестиційні проекти реконструкції або будівництва, за домовленістю з інвесторами, Міжнародного аеропорту "Київ" ("Жуляни"), участь коштів інвесторів при будівництві метрополітену, реконструкції та розширенні доріг.

Для покращення інвестиційного клімату в столиці запроваджено спеціальний режим інвестиційної діяльності. Він передбачає використання певного комплексу стимулів та гарантій, які доповнюватимуться заохоченнями та підтримкою. Створено Раду з питань залучення іноземних інвестицій, метою якої є налагодження співпраці органу місцевого самоврядування з іноземними інвесторами для забезпечення сприятливих умов в їх роботі.

Приміром, курс на прискорений розвиток будівництва забезпечив не тільки, скажімо, зростання обсягів будівництва житла (до 1 млн. кв. м на рік), а й стимулював діяльність практично всіх галузей. Але найхарактернішою ознакою часу, відзначалося на засіданні Трейд-клубу, є те, що на сьогодні до сфери малого бізнесу в столиці залучений практично кожен п'ятий із зайнятих у сфері економіки. До кінця року, зокрема, обсяги капіталовкладень у промисловість зростуть порівняно з минулим роком майже на 30 відсотків і становитимуть понад 543 млн. грн.
Галина Болбут.
Инф. газеты "Україна молода".

 
ДирижерДата: Воскресенье, 2008-02-24, 17:06 | Сообщение # 17
Группа: Удаленные

Назван инвестор реконструкции Европейской площади в Киеве
10.06.2003, 18:33

ООО "Грааль" стало победителем конкурса по привлечению инвестора для реконструкции Европейской площади в Киеве.

Конкурс был объявлен 23 апреля 2003 года, а результаты утверждены распоряжением КГГА от 12 мая N 792.

Реконструкция предусматривает строительство комплекса нежилых помещений для размещения объектов сферы обслуживания населения, подземного паркинга, подземных пешеходных переходов под Европейской площадью и прилегающими к ней улицами. А также строительство офисно-гостиничного комплекса "Столичный".

Новый торговый комплекс будет схожим с комплексом "Глобус" под Майданом Незалежности, однако будет занимать большую площадь, сообщает УНИАН.

 
ДирижерДата: Понедельник, 2008-02-25, 12:42 | Сообщение # 18
Группа: Удаленные

Для инвесторов наиболее привлекательна Киевская область
05.07.2005, 11:56

Киевская область заняла первое место в рейтинге инвестиционной привлекательности среди всех регионов Украины.

Такие данные были обнародованы на заседании круглого стола "Состояние и направления совершенствования инвестиционного климата в Украине", проведенном Украинским национальным комитетом Международной торговой палаты. Рейтинг был составлен на основе анкетирования иностранных инвесторов, работающих в Украине.

В то же время, как сообщили в Киевской областной государственной администрации, на сегодня объем прямых иностранных инвестиций в экономику Киевской области составляет свыше 530 млн. дол., или почти 300 дол. на душу населения. Это - третий по объему показатель в Украине.

Чаще всего инвестиции направляются в промышленность, пищевую отрасль, агропромышленный комплекс, химическую и нефтехимическую отрасли. Крупнейшие инвестиционные проекты реализуются в Броварском, Вышгородском, Киево-Святошинском, Барышевском и Бориспольском районах области. Об этом сообщает УНИАН.

 
ДирижерДата: Воскресенье, 2008-03-09, 15:30 | Сообщение # 19
Группа: Удаленные

Китай оценил инвестиционную привлекательность Киева
22.11.2007, 16:06

Украинская столица признана в Пекине лучшим иностранным городом для инвестирования китайскими предприятиями. (укр.)

Київ отримав титул кращого іноземного міста для інвестування китайськими підприємствами. Урочиста церемонія нагородження відбулась під час міжнародній конференції керівників китайських та світових національних корпорації, яка проходила в Пекіні.

Спеціально на урочисту церемонію нагородження прибула делегація Київської міської державної адміністрації та представників українського бізнесу на чолі з заступником голови КМДА Сергієм Рудиком.

Переможців конкурсу визначали представники провідних китайських індустріальних асоціацій, комерційних палат, експерти більш ніж 10000 китайських компаній. Також у визначенні переможця взяли активну участь посольства КНР за кордоном та представництва іноземних країн в Китаї. Вони протягом року вивчали перспективи економічної співпраці, можливості залучення інвестицій китайських підприємств, аналізували переваги та інвестиційні ризики кожного конкретного міста з багатьох країн світу. Всього були відзначені 20 найкращих іноземних міст, причому Київ став єдиним містом СНД, яким зацікавились китайські інвестори.

Передбачається, що основна увага буде приділена реалізації інвестиційних проектів в сферах розвитку соціальної та транспортної інфраструктури, будівництва спортивних комплексів та готелів. Зокрема інвестори з Китаю вже виявили бажання повністю профінансувати спорудження нового мосту через Дніпро, взяти фінансову участь та надати технологічну допомогу у будівництві транспортних розв'язок у місті, а також стати постачальником пасажирських автобусів для потреб столичного транспорту.

Безумовно, Київ повною мірою використає досвіду КНР та Пекіну в організації Літніх Олімпійських ігор 2008 року під час підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році в Україні.

Передбачається, що протягом найближчих місяців Київ та Пекін обміняються делегаціями фахівців та представників бізнесу, які визначать конкретні проекти для спільної реалізації.

"Китай - величезна країна, яка лідирує в світі за темпами економічного розвитку, в її столиці - Пекіні проживають близько 19 мільйонів чоловік. Річний бюджет Пекіну складає близько $20 млрд. Це величезне сучасне місто, що динамічно розвивається. Наприклад, протягом минулого року в ньому одночасно працювало 8 тис. будівельних кранів. Визнання з боку такого потужного партнера відкриває перед Києвом нові можливості", - сказав Сергій Рудик. Об этом сообщает интернет-портал "Кияни".

 
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Киев
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: