Суббота, 2018-11-17, 15:42
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Тернопольская область
Тернопольская область
ДирижерДата: Вторник, 2008-02-19, 13:26 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

В тернопольские соки "вливаются" немецкие инвестиции
30.11.2000, 13:20

Немецкая фирма "Янке" намерена инвестировать около $10 млн. в строительство на Тернопольщине крупного современного завода по производству фруктовых соков. (укр.)

Про це повідомили кореспондентові "УМ" в управлінні переробної промисловості Тернопільської обласної держадміністрації. Згідно з проектом, це буде одне з найбільших серед існуючих зараз в Україні підприємств такого профілю, 5% його продукції вистачить, аби забезпечити потреби в соках всього регіону. Левову ж частку напоїв експортуватимуть у країни Західної Європи, що дозволить одержувати солідні прибутки з відповідними відрахуваннями до місцевого бюджету.

Найважливішим же, на думку головного куратора переробної промисловості області Миколи Білоуса, є намір фахівців новоствореного українсько-німецького СП відродити задля потреб майбутнього заводу занепале впродовж останніх років садівництво у південних, наддністрянських районах Тернопілля. Добрим початком цієї справи стало закладення на орендованій у селянських спілок землі стогектарного смородинового саду. Перші ж соки повинні зійти з конвеєра "Янке" вже наступного року.
Світлана Мичко. Тернопіль.
Инф. газеты "Україна молода".

 
ДирижерДата: Среда, 2008-02-27, 16:58 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные

В Тернополе проходит Международный инвестиционный форум
23.09.2006, 12:43

22-23 сентября в Тернополе проходит Международный инвестиционный форум. (укр.)

Участь в роботі Форуму беруть голова Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Стойко, заступник міністра закордонних справ України Микола Маймескул, Євген Гузєєв, генеральний консул Російської Федерації в Львові, віце-президент Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати, доктор економічних наук, професор Мирон Янків та інші офіційні особи.

До участі в міжнародному заході долучилися керівники профільних структурних підрозділів Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки, Антимонопольного комітету України, представники дипломатичних представництв Польщі, Росії, Австрії, Нідерландів, Естонії, офіційна делегація Румунії, представники бізнесу названих країн, а також Німеччини, Данії, Швейцарії, Італії, Словаччини, представники Агентства з міжнародного розвитку США, керівники спільних українсько-польських, -німецьких, -бельгійських, -чеських, -австрійських, -датських підприємств області, представники вітчизняних консалтингових фірм з різних областей України

Учасники Форуму ознайомилися з експозицією інвестиційного потенціалу районів області та галузей, виставкою інноваційних, конкурентноздатних товарів, оглянули Презентацію інвестиційного потенціалу Борщівського, Теребовлянського, Збаразького районів та пріоритетних інвестиційних проектів: "Розвиток курортополісу "Гусятин" через впровадження інноваційної моделі використання конкурентних переваг бальнеологічного курорту", "Будівництво, введення в експлуатацію та організація надання послуг туристично-етнографічним комплексом "Лемківщина".

У другій частині дня учасники міжнародного заходу зустрілися із головою Тернопільської обласної державної адміністрації Стойком Іваном Михайловичем.

Роботу Форуму продовжили секційні засідання "Промисловість та будівництво", "Агропромисловий комплекс", "Туризм та рекреація" та цільовий семінар - презентація Фундації "Business-award" на тему: "Економічні і юридичні критерії для підготовки бізнесових пропозицій".
Инф. пресс-службы Тернопольской ОГА.

 
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Инвестиции в города Украины: опыт » Тернопольская область
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: