Среда, 2018-12-19, 06:05
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Предприятия Украины » Пищевая промышленность
Пищевая промышленность
ДирижерДата: Вторник, 2008-07-29, 12:52 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

ВАТ «Цукропроммеханізація»

ВАТ «Цукропроммеханізація» – одне з найбільш успішних підприємств України, основною спеціалізацією якого є виробництво технологічного обладнання для підприємств цукрової промисловості. До 2001 р. в основному забезпечувало випуск обладнання та запчастин для ліній подачі сировини на цукровий завод, комплектів обладнання для вапняково-випалювальної печі та для складу готової продукції. Дане обладнання було розроблено та впроваджено в виробництво ще у 50-х–70-х роках минулого сторіччя. Тож зайве говорити про його моральну застарілість.
Перед новим головою правління ВАТ Юрієм Борисовичем Майструком, який очолив колектив підприємства в другій половині 2000 р., постала дилема: або пливти за течією із заздалегідь визначеним результатом, або напружити всі сили й різко змінити курс, повною мірою враховуючи вимоги часу. Колектив підприємства повірив у свого на той час ще молодого, але зі здоровою амбітністю, керівника.
Отож, враховуючи стан і перспективи вітчизняних цукрових заводів, було започатковано роботи з переорієнтації підприємства на випуск технологічного обладнання нового покоління, придатного й для експорту. Спочатку закупили нове зварювальне обладнання – напівавтомати для зварювання металів у суміші захисних газів. Одночасно групу перспективних молодих робітників направили на підприємства Німеччини та Чехії для освоєння нового зварювального обладнання, стажування та ознайомлення з європейськими стандартами культури виробництва. Частина працівників пройшла навчання в інституті зварювання ім. Є. О. Патона.
Тісне співробітництво з широковідомою фірмою «Техінсервіс» дало змогу розширити номенклатуру якісного технологічного обладнання. Умови випуску нових видів продукції належної якості поставили перед необхідністю придбання двох ліній з програмним управлінням для розкрою листового металу та іншого високотехнологічного обладнання. Сучасні засоби виробництва і достатня кваліфікація обслуговуючого персоналу сприяли переходу на випуск продукції нового покоління, яка користується великим попитом на ринку технологічного обладнання. До такої належать: нова лінія приготування та подачі шихти у вапняково-випалювальну піч; обладнання для очистки сатураційного газу та вапнякового молока; станція дефекосатурації (комбіновані дефекатори TD, сатуратори TS); обладнання для фільтрації соків І та ІІ сатурації типу TF-70, TF-80, TF-95; обладнання для підігрівання продуктів вторинними парами та теплообмінники; обладнання для фільтрації сиропу та клеровки типу UFE, барометричні конденсатори типу К-15, К-30, К-60; вакуум-апарати з примусовою циркуляцією утфеля типу ТВА-40, ТВА-60, ТВА-75; плівкові випарні апарати типу ТВП12-3250, ТВП12-4870; вертикальні кристалізатори утфеля останнього продукту; обладнання для градирень; інше допоміжне обладнання. За бажанням замовників обладнання та технологічні лінії поставляються у комплекті з системами автоматичного управління технологічними процесами, що виготовляються на базі процесорів фірми «Шнайдер-Електрик». Впровадження вищеназваних технологічних ліній та обладнання з системами автоматичного управління технологічними процесами на підприємствах цукрової промисловості дає можливість значною мірою підвищити техніко-економічні показники цукрових заводів, вихід цукру та поліпшити його якість, рівень привабливості робочих місць, дотримуватись сучасних вимог щодо витрат умовного палива.
Результатом спільних з фірмою «Техінсервіс» зусиль став вихід на світовий ринок зі спектром сучасного, з хорошим дизайном і високими техніко-економічними показниками технологічного обладнання для підприємств цукрової промисловості. Починаючи з 2001 р., було різко збільшено частку виготовлення продукції, призначеної для експорту, а з 2003 р. цей обсяг стабільно тримається на рівні 95-97% від загального обсягу виготовлюваної продукції. Серед основних зарубіжних клієнтів – цукрові заводи Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану, країн Прибалтики, Угорщини, Сербії та Чорногорії, Болгарії, Чехії, Словаччини. Підприємство бере на себе й організацію доставки продукції до замовників. При потребі здійснює монтаж обладнання, авторський нагляд при його монтажі та пуску в експлуатацію, надає консультації; навчає обслуговуючий персонал замовника правилам і методам експлуатації.
Крім цього, ВАТ «Цукропроммеханізація» виготовляє технологічні лінії та запасні частини для сміттєпереробних заводів. Актуальність цього питання не викликає сумнівів. Задовольняє також постійний попит на конвейєри і запасні частини для комбінатів хлібопродуктів та елеваторів, цегельних і асфальтобетонних заводів, фермерських господарств. Виготовлено дві лінії для сортування брухту кольорових металів.
Чітке розуміння перспектив розвитку, кооперування з кращими підприємствами України та зарубіжними фірмами, наявність необхідних засобів виробництва і висококваліфікованого обслуговуючого персоналу дозволяє впевнено дивитись у завтрашній день.

 
Форум » Инвестиции в другие города Украины » Предприятия Украины » Пищевая промышленность
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: